Reference
ikona článkuKlientka Marie

Chtěla bych poděkovat aktivizačním pracovnicím a sestřičkám za krásný včerejší zážitek s poníkama, který mi udělal nesmírnou radost a dlouho na to budu vzpomínat. Celkově jsem vděčná za jejich starostlivost a péči, kterou nám tady v Domově věnují.

S poděkováním
Marie

Dne 25. 7. 2023


Manželé v Domově.

Doma jsem musela dřít, o všechno se postarat, manžel již nemohl. Poslední dobou jsem to už nezvládala. Tady je nám oběma dobře, je o nás postaráno. Znovu jsme začali žít, máme tady přátele, zábavu, užíváme si života. Dobře tady vaří, máme hezké, útulné bydlení, které jsme si mohli přizpůsobit našemu vkusu. Všichni jsou na nás hodní. Jsme tady DOMA !!!


Poděkování personálu.

Milí zdravotníci, tato doba je jistě pro všechny velmi obtížná. Nemůžeme žít naše životy tak, jak bychom si přáli, nemůžeme se vídat s lidmi, kteří nám chybí a ani chodit na místa, která máme rádi. Málokdo to má ale tak těžké, jako vy. Chtěla bych Vám proto říct, že jsem za vás neskutečně vděčná. Neslýcháte to totiž dost často.


Poděkování sestřičkám z II. patra.

Sestřičky II. Patro, velmi Vám děkuji za obětavou a těžkou práci. Přeji Vám zdraví a klidné služby, myslím na Vás….


Poděkování za péči o blízkého.

Děkuji za lidskost a vlídnost, se kterou se staráte o naše blízké.


Poděkování za péči o klientku umístěnou na II. patře.

Vám všem, co pracujete ve druhém patře a staráte se o moji maminku chci poděkovat z celého srdce za Vaši obětavost a opravdovost, s jakou se staráte, nejen o ni, ale i o nás doma, že nás informujete a snášíte i naše někdy dotěrné otázky. Ještě jednou velký dík ... .


Poděkování za péči o otce.

V bechyňském domově máme svého tatínka, s péčí a přístupem personálu jak k mému otci, tak ke mně a manželce jsem velice spokojený. Péči o tatínka jsme již doma nezvládali, proto jsme ho museli do domova umístit. Velice nás překvapilo, jak tatínek v domově ožil a začal si mnohem více život užívat. Doma vše, co jsme tatínkovi nabízeli, odmítal. Nechtěl ani na dvorek a mezi kamarády už vůbec ne. Tady v domově se s naším potěšením zapojuje do všech akcí, chodí na různá vystoupení, je usměvavý, vidíme, že se tady má dobře a je spokojen. Chválím personál, za jeho profesionalitu a lidskost. Poté co mě postihla těžká nemoc jsem nemohl dostát všem závazkům, které jsem si chtěl vůči tatínkovi plnit. Personál mi ochotně a citelně pomohl, za což velice děkuji ….


Spokojená klientka.

Doma jsem se cítila sama a opuštěná, tady se pořád něco děje.