Dárci

Dárcovství

Vážení přátelé,

pokud máte zájem a možnost nás jakkoli podpořit, rádi Vaši iniciativu přivítáme! Necháme zcela na Vašem uvážení, jakou formu daru si zvolíte. Rádi přijmeme i finanční příspěvek na zakoupení konkrétního přístroje nebo pomůcky, a to vždy po konzultaci s vedením domova. Každému dárci bude vypracována darovací smlouva dle platných předpisů.

Nesmírně si vážíme pomoci či podpory každého!!

DĚKUJEME!!

 

V případě zájmu o poskytnutí daru, prosím, kontaktujte naše ekonomické oddělení: ekonom@ddbechyne.cz 


Dárci 2024

Leden

Marie Nováková – 6 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Mgr. Irena Löffelmannová – 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Únor

Josef Kostelenec – 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.


Dárci 2023

Leden

Margita Tupá – 1 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především pro pořízení materiálu na aktivizace klientů, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty, či na umělecká vystoupení pro klienty.

Květen

Nadační fond Českého rozhlasu - 24 800 Kč nadační příspěvěk ze sbírky Ježíškova vnoučata, který bude využit na zvířecí návštěvy (poníci, králíci). Projekt je realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Ježíškova vnoučata. 

Logo sbírky Ježíškova vnoučatalogo Českého Rozhlasu

Na jaře letošního roku jsme zažádali o získání příspěvku z projektu „Zvířecí návštěvy v zařízeních pro seniory“. Projekt je realizován za pomoci Nadačního fondu Českého rozhlasu ze sbírky Ježíškova vnoučata. My jsme díky tomu mohli v našem Domově přivítat poníky z hiporehabilitačního střediska Vladykův dvůr, z.s. v Roudné u Českých Budějovic. Klienti si poníky hladili, vykartáčovali, nakrmili a dozvěděli se také zajímavosti z jejich života a měli na pracovníky z Vladykova dvora spoustu otázek. Jeden z poníků také navštěvoval imobilní seniory v lůžku na odděleních. Dále jsme pozvali cvičené a terapeutické králíky chovatelky Barbory Kroupové ze Soběslavi. Během šesti setkání si senioři mohli králíky pohladit, nakrmit a pochovat. Jedno setkání bylo věnované ukázce králičího hopu, což je sportovní disciplína, při které králíci předvádí skoky a parkurové kousky.

 

Obec Hodonice - 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Obec Dražíč - 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Obec Březnice - 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný.

Červen

Město Bechyně – 20 000 Kč na pořádání kulturních akcí, pořizování kompenzačních pomůcek a předmětů na aktivizaci a rehabilitaci klientů.

Obec Dobronice - 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Obec Černýšovice - 15 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Obec Haškovcova Lhota - 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Dagmar Voldřichová, Luděk Špidlen - 2 156 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.

Obec Želeč – 10 000 Kč na činnost příspěvkové organizace..

Červenec

Interpharmac s.r.o. - 50 000 Kč k sociálním a nebo zdravotnickým účelům, zejména bude použit na nákup zdravotnického materiálu, rehabilitační a terapeutickou činnost klientů a zkvalitnění prostředí v zařízení.

Městys Stádlec - 10 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především pro pořízení materiálu na aktivizace klientů, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty, či na umělecká vystoupení pro klienty.

Srpen

Obec Záhoří - 10 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především pro pořízení materiálu na aktivizace klientů, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty, či na umělecká vystoupení pro klienty.

Září

Obec Sudoměřice - 8 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především pro pořízení materiálu na aktivizace klientů, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty, či na umělecká vystoupení pro klienty.

Říjen

paní Věra Runtová - 10 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především pro pořízení materiálu na aktivizace klientů, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty, či na umělecká vystoupení pro klienty.

Listopad

Interpharmac s.r.o. - 50 000 Kč pro potřeby zařízení.

Vlastimila Šindlerová - 2 500 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby, pomůcky pro aktivizace klientů a na vlastní aktivizační pomůcky, pomůcky na rehabilitaci a podobné předměty.


Dárci 2022

Březen

Ladislav Sviták – 10 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a. s. – 25 000 Kč pro potřeby zařízení, zejména na nákup zdravotnického materiálu, rehabilitační a terapeutickou činnost klientů a zkvalitnění prostředí


Duben

Obec Sudoměřice u Bechyně – 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

Obec Haškovcova Lhota – 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

Obec Hodonice – 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

Obec Hodětín – 2 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů


Květen

Obec Březnice – 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

Obec Želeč – 20 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

 

Červen

Městys Stádlec – 5. 000 Kč za účelem úhrady části nákladů spojených s činností

Město Bechyně – 50 000 Kč na pořádání kulturních akcí, pořizování kompenzačních pomůcek a předmětů na aktivizaci a rehabilitaci klientů

 

Červenec

rodina Bambasova + Tomáškova – 5 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

Obec Černýšovice – 10 000 Kč pro potřeby zařízení, jež provozuje obdarovaný, především na nákup pomůcek a předmětů na zkvalitňování sociální pobytové služby a pomůcky pro aktivizace klientů

Obec Rataje – 12 500 Kč na nákup terapeutických pomůcek pro klienty domova

 

Listopad

Stav styl CZ s.r.o. – 40 000 Kč pro potřeby zaměstnanců zařízení , především na konání vánočních trhů pro klienty